twitter

9 Kasım 2015 Pazartesi

Ivan Rakitic'in Hollywood'a Senaryo OnerisiIvan Rakitic, bu yaz eşini tatile Maldivler’e götürdü ve oradaki her gününü spor salonunda yeni sezona hazırlanarak geçirdi. Barcelona’nın 3 kupalı sezonundan sonra hala açım diyorsa ona kesinlikle inanmalısınız.

"Gürcistan’da oynanan Avrupa Süper Kupa maçı öncesinde “Sezon sonunda 3 kupayı da kazanabileceğimizin farkındaydık fakat rehavete kapılırsak rakiplerimizin buna izin vermeyeceğini de biliyorduk” diyor Hırvat oyuncu.

Rakitic bu kupa finalinde 3 yılını geçirdiği kaptanı olduğu ve Avrupa Kupası kazandığı kulübüyle (Sevilla) ile karşılaştı. Rakitic, Hollywood’a senaryo olabilir dediği aşk hikayesini de yine bu şehirde Sevilla’da yaşamıştı.

“Akşam yemeğinden sonra Sportif direktörle beraber kulübün oteline geçtim. Ertesi gün sağlık testlerine girip kontratımı imzalayacaktım, biraz gergindim ve hemen uyumak istemedim. Ben de bir kahve içmek için kardeşimle beraber otelin barına gittim.

Şu an eşim olan kadın o otelin barında çalışıyordu. 27 Ocaktı ve transferin bitimine hala 4 gün daha vardı. Başka bir kulüp beni aradı ve özel bir uçağın hazır olduğunu hemen gelip sözleşme imzalamam gerektiğini söylediler. Ben ise kardeşime aynen şöyle dedim. Bu teklifi kabul edemem Sevilla başkanına söz verdim. Yarın Sevilla ile sözleşme imzalayacağım… Ve bize kahve getiren şu kızla evleneceğim.”

Ertesi gün Sevilla ile sözleşme imzaladı ve Raquel Mauri ile 2013 yılında evlendi.

“O otelde yaklaşık olarak 3 aydır kalıyordum. Öncelikli olarak her gün otelin barına gider ve kahve ve Fanta isterdim. İspanyolca söyleyebildiğim tel şey bunlardı. Eğer kahvemi başka biri getirirse hayır sen değil diğer kız getirse daha iyi olur derdim.

Raquel bana her zaman çalışmak zorunda olduğunu söylerdi ve dışarı çıkmak istemezdi. Bir gün arkadaşı bana Raquel’in o gün boş günü olduğunu ve bir barda oturduğunu söyledi. Hemen arabaya atlayıp o bara gittim. Yanına gittim ve bir sandalye çektim. Ona bugün benimle takılmak zorundasın çünkü çalışmıyorsun dedim.”

Ertesi gün benimle akşam yemeğine çıkmayı kabul etti ve o günden beri beraberiz. George Clooney bile daha iyisini yapamazdı”


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder